Sari la conţinut.

Language:

Universitatea
„Aurel Vlaicu” din Arad

Concurs posturi didactice 2014-2015 Semestrul al II -lea

Posturi scoase la concurs pe perioada nederminată

1. Facultatea de Educaţie Fizică şi Sport

2. Facultatea de Educaţie Fizică şi Sport

3. Facultatea de Teologie:

Posturi scoase la concurs pe perioada derminată de 3 ani

1. Facultatea de Educaţie Fizică şi Sport

2. Facultatea de Inginerie

3. Facultatea de Inginerie Alimentară, Turism şi Protecţia Mediului

4. Facultatea de Ştiinţe ale Educaţiei, Psihologie şi Asistenţă Socială

5. Facultatea de Ştiinţe Economice

6. Facultatea de Ştiinţe Exacte

7. Facultatea de Ştiinţe Umaniste şi Sociale

Concurs posturi didactice  2014-2015

Posturi scoase la concurs

Profesori (9)

Facultatea de Design - Profesor poz.2

Candidat declarat câştigător Ionescu Lăcrimioara Simona   

Facultatea de Design - Profesor poz.3

Candidat declarat câştigător Ionescu Claudiu Emil   

Facultatea de Inginerie - Profesor poz.2

Candidat declarat câştigător SIMA GHEORGHE

Facultatea de Educaţie fizică şi Sport -Profesor poz.3

Candidat declarat câştigător GALEA IOAN DORIN

Facultatea de Ştiinţe ale Educaţiei, Psihologie şi Asistenţă Socială - Profesor poz.5

Candidat declarat câştigător ROMAN ALINA FELICIA

Facultatea de Ştiinţe ale Educaţiei, Psihologie şi Asistenţă Socială - Profesor poz.6

Candidat declarat câştigător KELEMEN GABRIELA

Facultatea de Ştiinţe ale Educaţiei, Psihologie şi Asistenţă Socială - Profesor poz.7

Candidat declarat câştigător MOLDOVAN OLGA DOMNICA

Facultatea de Inginerie Alimentară, Turism şi Protecţia Mediului - Profesor poz.8

Candidat declarat câştigător COPOLOVICI LUCIAN OCTAV

Facultatea de Stiinte Umaniste si Sociale - Profesor poz.10

Candidat declarat câştigător COSER CORNELIA

Conferenţiari (7)

Facultatea de Ştiinţe Economice - Conferenţiar poz.6

Candidat declarat câştigător ROMAN REGIS MAFTEIU

Facultatea de Teologie - Conferenţiar poz.7

Candidat declarat câştigător FARCASIU LUCIAN

Facultatea de Teologie - Conferenţiar poz.8

Candidat declarat câştigător MADA DUMITRU

Facultatea de Inginerie Alimentară, Turism şi Protecţia Mediului - Conferentiar poz.9

Candidat declarat câştigător COPOLOVICI DANA MARIA

Facultatea de Ştiinţe ale Educaţiei, Psihologie şi Asistenţă Socială - Conferentiar poz.14

Candidat declarat câştigător EGERAU ANCA MANUELA

Facultatea de Ştiinţe ale Educaţiei, Psihologie şi Asistenţă Socială - Conferentiar poz.15

Candidat declarat câştigător DUGHI TIBERIU SANDU

Facultatea de Ştiinţe ale Educaţiei, Psihologie şi Asistenţă Socială - Conferentiar poz.16

Candidat declarat câştigător COSTIN ALINA


Sef Lucrari (1)

Facultatea de Inginerie Alimentară, Turism şi Protecţia Mediului - Sef Lucrări.poz.29

Candidat declarat câştigător BODESCU ADINA MARIA 

Înapoi sus.

Site realizat de ROBO Design.

Coordonator Prof. Dr. Ioan Dziţac.

Dani Radulescu @ ActivNET