Sari la conţinut.

Language:

Universitatea
„Aurel Vlaicu” din Arad

Conferinţă

  • Prof. Univ. Dr. Alina Roman, Facultatea de Ştiinţe ale Educaţiei Psihologie şi Asistenţă Socială, Universitatea “Aurel Vlaicu” din Arad,România,  romanalinafelicia@yahoo.com
  • Prof. Univ. Dr.Gabriela Kelemen, Facultatea de Ştiințe ale Educaţiei, Psihologie şi Asistenţă Socială, Universitatea “Aurel Vlaicu” din Arad,România,  gabrielakelemenuav@gmail.com
  • Conf. Univ. Dr. Tiberiu Dughi, Facultatea de Ştiințe ale Educaţiei, Psihologie şi Asistenţă Socială, Universitatea “Aurel Vlaicu” din Arad, România, tibi_dughi@yahoo.com
  • Conf. Univ. Dr. Anca Manuela Egerău, Facultatea de Ştiințe ale Educaţiei, Psihologie şi Asistenţă Socială, Universitatea “Aurel Vlaicu” din Arad, România, anca_petroi@yahoo.com
  • Lect. Univ. Dr. Camelia Bran, Facultatea de Ştiințe ale Educaţiei, Psihologie şi Asistenţă Socială, Universitatea “Aurel Vlaicu” din Arad, România, brancamelia@gmail.com
  • Lect. Univ. Dr. Evelina Balaş, Facultatea de Ştiințe ale Educaţiei, Psihologie şi Asistenţă Socială, Universitatea “Aurel Vlaicu” din Arad, România, evelinabalas@yahoo.com
  • Asist. Univ. Dr. Dana Bălaş- Timar, Facultatea de Ştiințe ale Educaţiei, Psihologie şi Asistenţă Socială, Universitatea “Aurel Vlaicu” din Arad, România, dana@xhouse.ro
  • Camelia Bugariu, Fundația Dezvoltarea Popoarelor Filiala Arad, România, camelia.bugariu@fdpsr.ro
  • Vasile Niță, Fundația Dezvoltarea Popoarelor Filiala Arad, România,vasile.nita@fdpsr.ro 
  • Gabriela Fericean, Fundația Dezvoltarea Popoarelor, Filiala Arad, România, gabriela.fericean@fdpsr.ro
  • Georgios Pratsos, AXIS Progressive Development, Cyprus, george@axis.ac.cy
  • Andrea Visztenvelt, Szent Istvan University, Hungary, visztenvelt.andrea@chello.hu
  • Miklos Kenderfi, Hungary, kenderfi.miklos@gtk.szie.hu
  • Yusuf Yldirim, Hacettepe University European Union Office, Turkey, abofisigenclik@hacettepe.edu.tr
  • Bugay Turhan, Hacettepe University European Union Office, Turkey, bturhan@hacettepe.edu.tr
  • Prof. Claudius-Lucian Mladin, Inspector Şcolar General, Inspectoratul Şcolar Judeţean Arad, inf_arad@yahoo.com
  • Prof. Nicolae Pellegrini, Inspector Şcolar General Adjunct, IŞJ Arad, inf_arad@yahoo.com
  • Prof. Adina Plev, Director Casa Corpului Didactic “Alexandru Gavra” Arad, ccd_arad@yahoo.com
  • Prof. Raluca Martin Layer, Inspector școlar pentru învățământul primar, IŞJ Arad raluca_martin@yahoo.com
  • Prof. Emilia Sorițeu, Inspector școlar pentru învățământ preșcolar, ISJ Arad, soriteu.emilia@yahoo.com
  • Prof. Adela Redeș, Director, Grădinița P.P. Grădinița Prieteniei Arad, adela_redes@yahoo.com

Înapoi sus.

Site realizat de ROBO Design.

Coordonator Prof. Dr. Ioan Dziţac.

Dani Radulescu @ ActivNET